michel 09.06.2012 в 14:27

Сучасне мистецтво. Modern Art I

НАЙБІЛЬШ ВІДОМІ ІНСТАЛЯЦІЇ. Famous  installation art

Крижані скульптури танучих людей від Azevedo's.

Бразильський артист Nele Azevedo (Нелі Азеведо) створив сотні сидячих людських фігурок з льоду. Інсталяція протрималася до останнього чоловічка, розтанувшого в денну спеку.  

Гігантське гніздо Verdonck's.

Бельгійський художник Benjamin Verdonck (Бенджамін Вердонк) створив величезне гніздо на вежі Rotterdam Weena, яке навіть недовго там протрималося як інсталяція.

ІНСТАЛЯЦІЇЧІГАРИ ШІОТИ.   CHIHARU SHIOTA

Побачивши хоч раз роботи Чігару Шіоти — японської художниці, мешканки Берліну й учениці Марини Абрамович, — вже неможливо забути ані їх, ані їхню авторку. Чігару  захоплена нитками, якими пронизує весь наданий їй простір. Відомий твір «У тиші» — це затягнута нитками кімната, де спалювався рояль. Від інсталяцій Чігару Шіоти віє дивовижним мороком, одразу пригадуються японські фільми жахів та жінки-привиди з довгим чорним волоссям

Чігару Шіота :"У мене розвиток ідеї для одного твору відбувається протягом близько двох років. А реалізація твору відбувається близько двох тижнів. Звичайно, чим довший час підготовки, тим більший емоційний стрес. Вироблення інсталяцій — це велике напруження, навіть якщо я вже пережила ті почуття, що вкладаю у твір. Я не намагаюся спровокувати страх моїми інсталяціями. Темрява, що її особливо проявляють чорні нитки, — це темрява Всесвіту. Павутиння навколо моїх творів присутнє так само, як простір, Всесвіт або космос присутній навколо нас і навколо усього. Перш ніж я звернулася до ниток, я переважно займалася живописом. У певний момент я відчула себе обмеженою двовимірністю полотна, й мені захотілося малювати в повітрі. Нитками я прокреслюю лінії в повітрі, наче малюючи в ньому."

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

"Недолго мучилась девчушка в высоковольтных проводах..."
  • (0/0)
))
  • (0/0)